POGOTOWIE ELEKTRYCZNE

669 321 321

Możesz też do nas napisać: serwis@inb24.pl

O naszej firmie

Od 2009 roku działamy na szeroko rozumianym rynku usług elektrycznych na terenie Trójmiasta. Na renomę w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach pracujemy każdego dnia, prowadząc montaż, sprzedaż, a także serwis kamer, domofonów, elektroinstalacji, monitoringu wizyjnego czy systemów alarmowych oraz zabezpieczeń. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno w zakresie pogotowia elektrycznego dla osób indywidualnych, jak i wykonywania między innymi instalacji elektrycznych dla firm.

W swojej działalności wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone podzespoły. Dbamy o bezpieczeństwo wykonywanych prac, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, szacując koszty, czas oraz charakter poszczególnych robót. Dzięki naszemu doświadczeniu na płaszczyźnie serwisu alarmowego, INB24 zyskało zaufanie wielu agencji ochroniarskich z Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolicznych miejscowości, doceniając podejście do realizowanych obowiązków.

Współpracujemy z:

Pogotowie elektryczne:   +48 669 321 321

10 Komentarze

  1. Krzysztof pisze:

    Przyjechali szybciej niz mowili i raz dwa naprawili usterkę. Polecam

  2. Dominik pisze:

    Panowie przyjechali nie po godzinie od telefonu jak się umawialiśmy a po 40 minutach i pomimo przeciwności uwinęli się sprawnie
    Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *