POGOTOWIE ELEKTRYCZNE

669 321 321

Możesz też do nas napisać: serwis@inb24.pl

O naszej firmie

Od 2009 roku działamy na szeroko rozumianym rynku usług elektrycznych na terenie Trójmiasta. Na renomę w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach pracujemy każdego dnia, prowadząc montaż, sprzedaż, a także serwis kamer, domofonów, elektroinstalacji, monitoringu wizyjnego czy systemów alarmowych oraz zabezpieczeń. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno w zakresie pogotowia elektrycznego dla osób indywidualnych, jak i wykonywania między innymi instalacji elektrycznych dla firm.

W swojej działalności wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone podzespoły. Dbamy o bezpieczeństwo wykonywanych prac, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, szacując koszty, czas oraz charakter poszczególnych robót. Dzięki naszemu doświadczeniu na płaszczyźnie serwisu alarmowego, INB24 zyskało zaufanie wielu agencji ochroniarskich z Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolicznych miejscowości, doceniając podejście do realizowanych obowiązków.

Współpracujemy z:

Pogotowie elektryczne:   +48 669 321 321

10 Komentarze

 1. Rysiek Sopot pisze:

  Pełna profeska ! Awaria usunięta Dojazd błyskawiczny ! Dziękuję Panowie

 2. Hanna pisze:

  Firma godna polecenia Pan Wojtek szybko i sprawnie rozwiązał problem.

 3. Tomek pisze:

  Profesjonalne podejście, Szybka reakcja na zgłoszenie i oczywiscie wszystko zrobione perfekcyjnie i nie drogo. Serdecznie Polecam!!

 4. Magda pisze:

  Super szybka i sprawna reakcja pomimo długiego weekendu. Poważna usterka zlikwidowana. DZIĘKUJĘ 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *